tcats

Audyt i optymalizacja rozwiązań

Pozwól nam znaleźć słabe i mocne strony Twojego IT - nastroimy je jak stare pianino

Audyt IT i optymalizacja procesów biznesowych – klucz do efektywności Twojej firmy

Działanie każdej firmy oparte jest na różnego rodzaju procesach, procedurach, instrukcjach i zwyczajach. W obecnych czasach są one bardzo często wspierane poprzez narzędzia informatyczne. Bez względu na etap rozwoju organizacji, każdy proces czy stosowane narzędzia można zoptymalizować, unowocześnić, dopasować do obecnej rzeczywistości lub po prostu zautomatyzować.

 

Optymalizacja i automatyzacja w Twoim biznesie z TCATS

Działania TCATS zawarte w tej usłudze skupiają się głównie na optymalizacji i automatyzacji poprzez zastosowanie odpowiednio dobranych narzędzi informatycznych. Realizacja usługi jest etapowa.

Etap 1: dogłębny audyt funkcjonalny Twojego przedsiębiorstwa

Pierwszy etap to dogłębny audyt funkcjonalny całości lub wydzielonej części przedsiębiorstwa klienta. Jest on realizowany w przekrojowo. Zakres podstawowy to określenie i opisanie procesów i funkcji biznesowych realizowanych w firmie oraz bieżących potrzeb. Uzupełnieniem jest opisanie stosowanych narzędzi.

Etap 2: szczegółowa analiza i propozycje rozwiązań

Etap drugi to szczegółowa analiza zebranego materiału pod kątem występujących problemów, wąskich gardeł oraz jakości komunikacji. Jej wynikiem jest raport prezentujący propozycje rozwiązań informatycznych i organizacyjnych ukierunkowanych na znalezienie sposobów optymalizacji i automatyzacji wybranych procesów i narzędzi, a przez to zmniejszenia kosztów działalności przedsiębiorstwa. Dodatkowym zyskiem z tak przeprowadzonej usługi jest zapis wykorzystywanych procesów.

 

Wybór narzędzi IT – najlepsze praktyki i doświadczenie TCATS

Dokonując wyboru odpowiednich środków lub narzędzi informatycznych, zawsze kierujemy się najlepszymi praktykami, długoletnim doświadczeniem naszych pracowników oraz znajomością rynku IT zdobytą w dziesiątkach przeprowadzonych projektów.

 

Wdrażanie rozwiązań IT – skrojone na miarę Twoich potrzeb

Zaproponowane rozwiązania informatyczne w uzgodnieniu z klientem wdrażamy sami lub poprzez naszych partnerów. Usługa może być ukierunkowana na całą działalność firmy, jej części lub rozwiązanie konkretnego problemu.

Zobacz także