tcats

Wycena usług

Uczciwie wyceniamy naszą pracę. Stosujemy przejrzyste kryteria.

Wycena usług IT w TCATS: przejrzystość i uczciwość na pierwszym miejscu

W TCATS kładziemy nacisk na uczciwą i przejrzystą wycenę naszych usług. Rozumiemy, że każda organizacja ma unikalne potrzeby i wykorzystuje technologie informatyczne w różny sposób, dlatego dostosowujemy nasze usługi do tych specyficznych wymagań. Dzięki temu nasza współpraca jest zawsze satysfakcjonująca dla obu stron.

Jakie są nasze założenia w wycenie?

Podstawowym założeniem naszej działalności jest oferowanie wysokiej jakości wsparcia IT każdej organizacji, niezależnie od jej wielkości. Aby to osiągnąć, stosujemy usystematyzowane podejście do wyceny naszych usług outsourcingowych. Nasz model działalności opiera się na długoterminowych relacjach z klientami, co pozwala nam na osiągnięcie optymalnej efektywności i rentowności usług.

Proces wyceny usług IT w TCATS

Każda współpraca rozpoczyna się od szczegółowej analizy potrzeb klienta. Po podpisaniu dokumentów o zachowaniu poufności przeprowadzamy dokładny audyt infrastruktury IT. Informacje te są podstawą do sporządzenia precyzyjnej wyceny. Nasza oferta jest konstruowana na podstawie Katalogu Usług, który zawiera szczegółowy opis i zakres każdej świadczonej przez nas usługi. Można powiedzieć, że nasza oferta budowana jest z klocków, z których każdy element oferty ma przyporządkowaną cenę oraz gwarantowane parametry jakościowe. Finalna cena jest sumą cen poszczególnych elementów, co czyni naszą ofertę przejrzystą i łatwą do skalowania. Wypracowana oferta jest precyzyjnie odzwierciedlona w umowie, a wyciąg z Katalogu Usług, Cennik i SLA (opis parametrów jakościowych poszczególnych usług) są integralną jej częścią.

Głównymi elementami mającymi wpływ na wycenę usługi są wielkość i stopień skomplikowania infrastruktury oraz parametry obsługi wymagane przez klienta, takie jak np. szybkość reakcji czy godziny i dni, w których gwarantujemy dostępność.  

Elastyczność w oferowaniu usług IT

W TCATS jesteśmy elastyczni w dostosowywaniu naszych usług do potrzeb klienta. Nasz najpopularniejszy model zakłada przejęcie pełnej odpowiedzialności za IT klienta. Jednakże, dzięki modularnej konstrukcji naszego wsparcia, jesteśmy w stanie uzupełniać dział IT klienta w dowolnym zakresie, zastępować go podczas nieobecności lub wspomagać w większych projektach. Stosujemy również model wspierający zagraniczne firmy w IT ich lokalnych inwestycji.

Jeśli szukasz rzetelnego partnera w zakresie outsourcingu IT, zapraszamy do kontaktu z TCATS. Oferujemy indywidualnie dopasowaną wycenę usług IT, idealnie wpisującą się w specyficzne potrzeby Twojej organizacji. TCATS – Twoje wsparcie IT.

Powrót